Firmamız 2010 yılında Remzi M. Neyiğit ve Malik Durmuşlu tarafından kurulmuştur.

Remzi M. Neyiğit (Uzakyol Baş Mühendis - 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nden mezun oldu) 1998 yılına kadar gemilerde baş mühendis olarak çalışmıştır. 2010 yılına kadar da Mogaz A.Ş. ( KOÇ Holding ) şirketinde bölge satış müdürü olarak çalışmıştır.

Malik Durmuşlu ( Uzakyol Baş Mühendis - 1998 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nden mezun oldu) 2002 yılına kadar gemilerde baş mühendis olarak çalışmıştır. 2002-2003 yılları arasında Aksa Enerji Santrallerinde yönetici olarak çalıştıktan sonra 2003-2005 yılları arasında Alfa Laval Makine Sanayii ve Ticaret Ltd.Şti.bünyesinde uzman servis mühendisi olarak çalıştı. 2005-2008 yılları arasında Mogaz bölge satış sorumlusu olarak çalıştıktan sonra , 2008-2011 yılları arasında ABB Turbocharging bölge satış ve servis koordinatörlüğü yapmıştır.

Bayilikler alındıktan sonra gemi onarımı , hizmet , tedarik ve danışmanlık firması olarak RMN Marine kurulmuştur. Firmamız kurulumundan itibaren , deneyimli kadrosu ve birbirinden kaliteli temsilcilik portföyü ile denizcilik sektörüne hizmet vermektedir.

Firmamız Viking, Yanmar ve Ogem Group bölge acentesi olup bu ürünlerin satışı, satış sonrası desteği, yedek parça temini ve servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Firmamız her büyüklükteki geminin ihtiyacı olan ekipman, tamir ve bakım işlerini gerçekleştirmektedir. Bu işlemler, deneyimli ve eğitimli personelimiz tarafından aciliyet derecesine göre 7/24 çalışılarak tamamlanmaktadır.

Vizyonumuz

Denizcilik ve enerji hizmetleri alanında ; gelişen , güvenilir , global bir şirket olmaktır.

VİZYON

Misyonumuz

Deniz araçlarının ve ekipmanlarının bakım , onarım , modifikasyon ve tasarım hizmetlerinde ; denizcilik kuralları , örf-adet ve standartlarına , güvenlik şartlarına uygun olarak , denizcilik ve enerji sektörlerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak , yetkinliklerini çevre ve sosyal sorumluluk bilinci doğrultusunda optimum kalite ve fiyat anlayışı ile sürekli geliştirerek sektöre yön vermektir .

Bölgemizin bu alanlarda öncü firması olarak çevremizle bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmaktır

MİSYON

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamızdaki amaç müşteri memnuniyetini ve kalite sisteminin geliştirilmesini sürekli sağlamak için kalite hedeflerini ve taahhütlerini belirlemek ve bu çalışmaların yazılı hale getirilmesini sağlamaktır. Şirketimizde kalite politikasını hazırlamak ve geliştirmek için sorumluluk ve yetki firma üst düzey yönetimine aittir.

Kalite politikamızın uygulanmasına yönelik olarak kalite politikamız firmanın tüm bölümlerine çalışanların görebileceği şekilde duvarlara asılmış ve bir doküman ile tüm personele verilmiştir.

Ayrıca işletme bünyesinde verilen eğitim programları ile de tüm çalışanlar kalite politikası konusunda bilinçlendirilmektedir. İşletmemizin kalite politikası aşağıdaki gibidir.

1. Kaliteyi, tüm çalışanlarımızın ortak sorumluluğu ve hedefi olarak benimsetmek ve bu hedef doğrultusunda yürümelerini sağlamak,
2. Uygulamaların her aşamasında sıfır hata düşüncesini benimsemek ve bu düşüncenin uygulanabilirliğini sağlamak,
3. Sürekli eğitim ve öğretim ile kaliteli personel yapısını oluşturmak ve geliştirmek,
4. Müşteri ve iş sonuç odaklı yönetim sistemi ile müşteri beklentilerini tespit etmek ve bu doğrultuda hizmet vermek,
5. Sürekli iyileşme ve gelişmeyi ilke edinmek, bunun için gerekli çalışmaları yapmak,
6. İç ve dış müşteri memnuniyetini sağlamak,
7. Kalitede, verimlilikte ve fiyatta ulusal ve uluslar arası pazarda tercih edilmek ve lider olmaktır.

BELGELERİMİZ