Image
OGEM GROUP

Ogem Group , amatör denizcilik camiasında;Tüm dünya denizcileri ve üreticileri tarafından kabul gören, kalitesi ve teknolojisi öne çıkan bir çok firmaya ait, 3000'e yakın tekne ekipman ve donanımının resmi temsilciliğini ve satış ağı organizasyonu yaparak, sizlere en kaliteli şekilde , satış sonrası servis garantisinde ikmallerde bulunmakta, ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

OGEM GROUP, kurucuları, yönetim, çalışanları ve danışmanları, uzak yol kaptan ve başmühendislerini, endüstri-matematik ve işletme mühendislerini, kılavuz kaptan ve meslek yüksek okulu eğitimini almış, teknisyenden profesör doktor unvanına kadar farklı profesyonelleri barındıran ekipler tarafından yaşatılmaktadır.

Her biri dalında uzmanlaşmış ekipleri, sizlere zamanında, sadece ihtiyacınız olan profesyonel hizmeti amatör ruh ile sunmakta ve servis sonrasında takibini yapmaktadır.


Amatör denizcilik konusunda, yatçılık eğitiminden tekne satışa, teknik bakım-tutumdan, yat kiralama, shuttle servis hizmeti, ve farklı bir çok konuda hizmet sunmaktayız. Ticari denizcilik alanında ise, danışmanlık, fizibilite ve yönetim vb hizmetlerimiz aktif olarak devam etmektedir.

Ogem Group kurumsal bünyesi altında hizmet veren departmanı, aşağıdaki konularda hizmetlerine devam etmektedir.

* Amatör Denizcilik Eğitimi
* Yatçılık Eğitimleri
* Yelken Eğitimi
* Motoryat Eğitimleri


Ogem Group bünyesinde dünyaca kabul görmüş tekne üreticileri olan Solemar Nautica, J-Boat, Tartan Yachts, C & C Yachts, Catalina Sailing Yachts, Harmony & Locwind ve Centieri Vittoria tarafından üretilmiş yelkenli, motor yat, katamaran, sportif bot ve dingylerinin satış ve satış sonrası servisleri sağlanmaktadır.